Izvēlies kategoriju
Your Cart

Šokolādes krēma sildītājs I

Šokolādes krēma sildītājs I
Šokolādes krēma sildītājs I
Šokolādes krēma sildītājs I
Šokolādes krēma sildītājs I
Šokolādes krēma sildītājs I
Šokolādes krēma sildītājs I
Piegādes nosacījumi
Produkta pieejamības atjaunināšana prasa laiku. Lūdzu, precizējiet preču pieejamību pie mūsu menedžera. Preču piegāde var ilgt no 1 līdz 30 dienām.
Klientu atbalsts
+371 25 522 233 darba dienās no 9:00 līdz 18:00 (GMT+2)
Zvaniet mums, lai vairāk uzzinātu par šo preci! Bet iepriekš sagatavojiet artikula numuru (kas ir noradīta augšā)
Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme
Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta.
Šokolādes krēma sildītājs I
1 pudele
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • Zīmols: Neumarker
  • Modelis: L05-40811
bez PVN:  499.00€
ar PVN (21%): 
603.79€
Atribūti
ARTIKULSL05-40811
IZMĒRS W/D/H150/ 220/ 200
JAUDA0.185
SPRIEGUMS230
SVARS2.5
IETILPĪBA1 bottle - 1 Liter

Apraksts

Ātri un vienmērīgi šķidra šokolādes vai citu mērču porcija.Lazdu riekstu krēma un citu pildījumu, piemēram, vaniļas vai karameļu mērču, mitrināšanai. Siltu šokolādes krēmu viegli izdalīt un izplatīt ar atkārtoti uzpildāmu 1 litru speciālu pudeli ar 3 sprauslām. Var izmantot arī pikanto mērču sildīšanai. Nerūsējošā tērauda korpuss. Ieslēgšanas/ izslēgšanas slēdzis. Termostats 0-90°C. 1 pudele iekļauta.
Uzrakstīt atsauksmi
Aizsardzības kods
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lasīt noteikumus