BHS Serviss jau vairāk nekā 10 gadus nodarbojas ar dažāda veida virtuves un bāra iekārtu remontu, diagnostiku un apkopi. Mūsu BHS servisa centrā ir pieejams plašs klāsts ar jaunām un lietotām rezerves daļām

Viens no galvenajiem priekšnoteikumiem, lai Jūsu ierīce labi kalpotu ir pareizi un kvalitatīvi veiktas apkopes un laicīgi veikti  nepieciešamie remonti.  Ja problēma tiek laicīgi diagnosticēta, veicot regulāru apkopi, tad vienmēr gala izmaksas ir daudz zemākas.

Pateicoties BHS.LV ilglaicīgajai sadarbībai ar iekārtu ražotājiem, mēs operatīvi nodrošinām nepieciešamās rezerves daļas un iekārtu piegādi atbilstoši mūsu klientu vajadzībām  Turklāt mēs spējam piegādāt rezerves daļas īsā laikā – arī tad, ja vajadzīgā detaļa nav pie mums noliktavā.

Mūsu servisa centrs piedāvā veikt augstākās kvalitātes pakalpojumus pēc iespējas īsākā laikā. Ja nepieciešams, varam arī veikt izbraukuma servisu -  santehnikas darbi, iekārtu remonti, apkopes, diagnostika, mērīšana, pieslēgšana utml.  Visa veida remontdarbiem tiek piemērota līgumā atrunāta garantija!

Iespējas noslēgt patstāvīgu līgumu tehniskajām apkopēm.

Mūsu interneveikalā www.bhs.lv  variet apskatītplašo rezerves daļu klāstu, kurš tiek papildināts katru dienu.

Vēršoties mūsu apkalpošanas dienestā telefoniski vai ar e-pasta starpniecību [email protected] , ikviens klients var saņemt profesionālu konsultāciju un padomu attiecībā uz iekārtu darbību, apkalpošanu vai tehniskām kļūmēm.

Nepeiciešamas mazlietotas rezerves daļas vai neatradi, ko meklēji? – sazinies ar mums, izmantojot saziņas pogu labajā puse vai zvanot  - +371 25522233