Kā izvēlēties ledusģeneratoru ?

Mūsdienās katrs bārs, kafejnīca vai restorāns piedāvā saviem klientiem atdzesētus dzērienus vai kokteiļus, kas satur ledu. Tas aktuāli ne tikai vasarā, bet arī aukstajā sezonā. Īpaši ledus ir nepieciešams banketu laikā. Ledu tirdzniecībā izmanto arī, piemēram, ēdiena vai produktu novietošanai. Tāpēc ledus ģeneratori vienmēr ir piesaistījuši tirdzniecības pārstāvju un ēdināšanas uzņēmumu, kā arī farmācijas un ķīmiskās rūpniecības pārstāvju uzmanību.

Kā izvēlēties profesionālu ledus ģeneratoru?

Uz ko vajag pievērst uzmanību, izvēloties ledus ģeneratoru? BHS.LV komanda palīdzēs izcelt dažus galvenos parametrus:

1.      Ledus forma:

·        kuba tips (cube type)

·        pirkstiņa tips (finger type)

·        pārslu tips (scale type)

·        granulu tips (granule type)

2.      Izpildījums

Pirms izvēlēties ledus ģeneratoru, jums jānovērtē ledus patēriņš jūsu objektā. Ir svarīgi pareizi saprast, cik daudz (kg) ledus jums būs nepieciešams vienā reizē.

3.      Tvertnes apjoms

Šis parametrs ir nesaraujami saistīts ar atbilstošu veiktspējas novērtējumu.

4.      Saldēšanas kondensatora atdzesēšanas metode

·        ūdens dzesēšana

·        gaisa dzesēšana

5.      Ūdens piegādes veids

·         ir nepieciešams ūdens pievads un noteka

·        nav nepieciešams ūdens pievads un noteka

Kāda ledus forma ir nepieciešama jūsu uzņēmumam?

Kuba tips (cube type) - klasisks, ko izmanto aukstu dzērienu pasniegšanai. Kubs ir ideāli piemērots dažādu formu glāzēm un šotiem. Lielās platības dēļ tas ātri atdzesē produktu līdz vajadzīgajai temperatūrai. Standarta formas ir kvadrāti, lodes un cilindri, visbiežāk ar iedobi vienā no plakanajām malām.

Pirkstiņa tips (fingertype) - izskatās kā lode ar caurumu iekšpusē. Visbiežāk šo veidu izmanto liela apjoma kokteiļiem. Strukturāli tas ir trauslāks nekā kuba formas ledus, bet pateicoties tam, to vieglāk sasmalcināt blenderī.

Pārslu tips (scale type) - izmanto veikalos jūras produktu, gaļas un pārtikas produktu uzglabāšanai un svaigu, atdzesētu produktu pārvadāšanai lielos attālumos. Liela ledus siltumietilpība ļauj ilgstoši uzturēt svaigumu un drošu uzglabāšanas temperatūru. Šādu ledu izmanto arī cepšanai un mīcīšanai.

Granulu tips (granule type) - faktiski tie ir ledus graudi, kuru lielums ir no 1 līdz vairākiem milimetriem. Šīs struktūras ledu var iegūt bez jebkādām problēmām no jebkura iepriekš aprakstītā ledus veida, lai to izdarītu, jums jāizmanto blenderis. Ja plānojat gatavot lielu daudzumu frappe dzērienus, labāk uzreiz padomāt par ledus ģeneratoru ar granulētu ledus tipu.

Ledusģenerators var ražot tikai vienu ledus formu. Tāpēc, ja jums ir nepieciešami vairāki ledus tipi, būs jāiegādājas atsevišķas iekārtas katram veidam. Izvērtējot Jūsu iekārtas novietošanas iespējas, BHS servisa meistars piemeklēs Jums piemērotāko modeli un dzesēšanas veidu.