Restorānu QR Kodu ēdienkartes

Tu vari apkalpot klientus bez viesmīļa palīdzības. Ar pāris klikšķiem telefonā un mazāk darba no Jūsu puses. Neizmainot Jūsu šī brīža apkalpošanas veidu, tikai pievienojot vēl vienu papildus iespēju apkalpot klientus. Šo sistēmu jau izmanto ASV un vairākās citās Eiropas valstīs. Tas ir palīdzējis vairākiem restorāniem atgūties no pašreizējās krīzes situācijas. Iegūstot klientu uzticību, kuri atkal ir ieinteresēti ēst restorānos, bet kuriem joprojām ir bailes no esošās situācijas. Un tas var būt Jūsu restorāns.
Kā tas strādā?
Izmantojot viedtālruņa kameras aplikāciju, ir iespējams nolasīt QR kodu, kurš novirzīs lietotāju uz restorāna ēdienkarti internetā. Digitālās QR ēdienkartes piedāvā vairāk priekšrocību nekā fiziskās ēdienkartes. Lētāka un ātrāka apkalpošana ir tikai dažas no šīm priekšrocībām.

1.    Iespējams pasūtīt ēdienus ātrāk
Ja vēlaties maksimāli samazināt kontaktu, ir iespēja arī pievienot apmaksas iespēju mājaslapai. Viesi var izvēlēties ēdienus, norādīt savu galdiņu un veikt pasūtījumu bez viesmīļa palīdzības.
Piemēram, ieejot restorānā ASV uz galda atradīsi QR kodu. To noskanē un tiec pie ēdienkartes pat nesagaidot viesmīlī. Izvēlies kārotos ēdienu, ieliec tos grozā, pasūti un samaksā. Kad ēdiens ir gatavs, tas tiek atnests uz norādīto galdiņu. Lūk, tik vienkārši.

2.    Brīvība izpausties.
Digitālo ēdienkarti vari veidot kā pats vēlies. Nav jāievēro konkrēts dizains. Un, ja vēlies kaut ko izmainīt, tā nav no jauna jāprintē. Ja gribi jaunu ēdienkarti QR kods nav jāmaina. Katram QR kodam var samainīt interneta vietni uz kuru tas ved. 

3.    Uzturi kontaktu ar klientu pēc apmeklējuma
Restorāniem ir grūti uzturēt klientu vēlmi atgriezties, bet ar QR ēdienkarti tas ir iespējams.
Tava restorāna ēdieni klientam var likties garšīgi, bet klienti vienmēr gribēs pamēģināt kaut ko jaunu. Izmantojot digitālās ēdienkartes, iegūsti klienta kontaktinformāciju. Pēc nedēļas nosūti viņam atgādinājumu cik labs ir tieši tavs restorāns, lai klients pats gribētu atgriezties.

4.    Draudzīgākas izmaksas.
Digitālās ēdienkartes uzturēšanai nebūs papildus izmaksas. QR ēdienkarte atradīsies restorāna mājaslapā, tādēļ izmaksas ir tikai ēdienkartes izveide. Pievienojot jaunus ēdienus papīra ēdienkartei, tā jādrukā vēlreiz. QR ēdienkartes izmainīt ir viegli un neprasa papildus izmaksas, jo tās ir digitālas. 

Mēs piedāvājam vairākas metodes kā un kur veidot QR ēdienkartes – mājaslapas formātā, izmantojot dažādas aplikācijas vai sociālos tīklus. Šis var likties mulsinoši, tādēļ lai uzzinātu piemērotāko metodi savam uzņēmumam raksti mums uz [email protected] vai nosūti mums Facebook ziņu un mēs Tev atradīsim labāko risinājumu.