Ērtākie trauki pārtikas uzglabāšanai ledusskapī ir plastmasas maisiņi, emaljēti un taisnstūrveida plastmasas konteineri. Šādus konteinerus ir ērti novietot uz plauktiemŠajos konteineros var uzglabāt dažādus produktus.  

    Ērts trauks pārtikas uzglabāšanai ledusskapī ir maisiņi no plastmasas plēves. Šajā gadījumā ir jāizmanto tikai tie maisiņi, kurus ražo īpaši pārtikas produktiem. Citu, piemēram, paredzētu  tekstilizstrādājumiem, plastmasas maisiņu lietošana nav droša, jo pārtikas produktos ir iespējams migrēt plastifikatorus un citas ķīmiskas vielas. Plastmasas maiss neuzsūc mitrumu un ir nedaudz caurlaidīgs gāzēm, tāpēc tajā esošs produkts elpo. Polietilēns ir īpaši labs nelielu daudzumu augļu un dārzeņu uzglabāšanai. Tajā pašā laikā dārzeņi un augļi nogatavojas, patērē cukuru, zaudē mitrumu, izdala oglekļa dioksīdu, kas uzkrājas slēgtā plastmasas maisiņā, palēnina vielmaiņas procesus un novērš priekšlaicīgu pārtikas sabojāšanos. Pergamenta vai ieeļļota papīra iepakojums darbojas aptuveni tādā pašā veidā, palīdzot pagarināt, piemēram, ābolu uzturēšanas laiku. Tomēr papīrā iepakotu produktu uzglabāšana ledusskapī nav vēlama divu iemeslu dēļ: pirmkārt, tie aizņem daudz vietas, tos ir grūti atrast un izņemt, otrkārt, tiek traucēta normāla gaisa cirkulācija kameras iekšienē un rezultātā produktu uzturēšanās apstākļi pasliktinās.  

    Parastās formas podi un šķīvji ir nepiemēroti trauki pārtikas uzglabāšanai ledusskapī: šajā gadījumā kameras tilpums tiek izmantots neproduktīvi. Visbeidzot, ir produktu virkne, kuriem noteikta veida trauki ir vienkārši kontrindicēti. Tātad eļļu un taukainus pārtikas produktus nevar uzglabāt plastmasas traukos, jo tie ātri pasliktinās. No ilgstošas uzglabāšanas alumīnija traukā piens iegūst nepatīkamu garšu. Pārtikas iesaiņojumam ledusskapī vienlaikus jāaizsargā produktus no izžūšanas, no smaku absorbcijas un no skābekļa piekļuves, kas atbalsta bioķīmiskos procesus un paātrina produktu novecošanu. 

    Ledusskapī nedrīkst glabāt produktus skārda kārbāsPirms produktu iesaiņošanas, trauku labāk nedaudz atdzesēt ledusskapī. Pretējā gadījumā kondensēts mitrums drīz parādīsies iepakojuma iekšpusē, it īpaši uz dārzeņiem, un tie drīz pasliktināsies. Maizi var uzglābt gandrīz nedēļu ledusskapī cieši noslēgtā kastē: tā neļaus izžūt, un zemā temperatūra pasargās maizi no pelējuma. Pīrāgi, kūkas un rullīši, kas palikuši no svētkiem, lieliski saglabāsies saldētavā. Bet šie ieteikumi neattiecas uz pīrāgiem ar kāpostiem, sīpoliem, olām - sasaldēšana pasliktina šo pildījumu garšu.