Profesionāli kafijas automāti – ērts, ergonomisks, funkcionāls interjera priekšmets jebkuram objektam, kur strādā, izmanto pakalpojumus un veic pirkumus daudzi cilvēki.

Šobrīd profesionāli kafijas automāti tiek uzstādīti lielveikalos un mazajos veikalos, degvielas uzpildes stacijās. Iespēju izdzert kafiju, gaidot savu rindu novertēs banku, pašvaldības dienestu, biroju ar lielu klientu plūsmu, apmeklētāji. Veikalā, bistro, kafejnīcā profesionāli kafijas automāti ar savu klātbūtni ievērojami pāātrinās apkalpošanu, ekonomēs pārdevēja spēkus un pasūtījuma gaidīšanas laiku, ļaujot apmeklētājam pārliecināties par izvēlētā dzēriena kvalitāti. Kas ir nepieciešams, lai profesionāli kafijas automāti birojā vai kafejnīcā nekļūtu par problēmu un neapmierinātības avotu? Vispirms, jāizvēlās atpazīstams piegādātājs, kura assortimentā vienmēr ir rezerves daļas kafijas automātiem, kā arī vēlme uzņemties operatīvu iekārtu servisa apkalpošanu. Otrkārt – savlaicīgi jāiegādājas papīra kafijas krūzītes un jāpapildina kafijas krājumus. Iekārtai nav nepieciešama sarežģīta apkope: izvēles un iegādes procesā kompānijas konsultants demonstrēs - kādi ir tīrīšanas līdzekļi kafijas automātiem un rekomendēs labākos līdzekļus Jūsu gadījumā.

Viss iekļauts: tīrīšanas līdzekļi, rezerves daļas kafijas automātiem, vienreizējās papīra kafijas krūzītes ar logotipu un kafija, vienā vietā.

BALTIC HORECA SOLUTIONS assortimentā ir dažādi profesionāli kafijas automāti – automātiskie un pusautomātiskie, tāpēc pirms iegādes nepieciešams detalizēti apsvērt tipu, īpašības, īpatnības un kafijas aparāta darbības principus. Nelielai telpai Jums noderēs pusautomātiskais radziņa kafijas automāts baristas darbam vai automātiskais kafijas automāts ar plašu dzērienu izvēli.

Par visergonomiskākiem modeļiem tiek atzīti:

  • Schaerer Soul
  • Bravilor Banomat Esprecius 21
  • ExpoBar Elegance
  • Crem Rosetta

Pircēji, kuri iespaidojas no BALTIC HORECA SOLUTIONS kataloga, ciena iespēju iegādāties pie mums jebkura izvēlētā modeļa rezerves daļas kafijas automātiem: Schaerer, Expobar, Saeco, Astora, Jura. Operatīvi un ar garantiju kompānija sniegs rezerves daļas un komponentus jebkura tipa profesionāliem kafijas automātiem. Mūsu kompānijas menedžeri orientējas pēc reāla klientu pieprasījuma reitinga, nodrošinot rezerves daļas kafijas automātiem un tīrīšanas līdzekļus kafijas automātiem, visiem populārākajiem modeļiem.