Dizaineru veikalu vitrīnas – veiksmīgas produkcijas, kura domāta ātrai pārdošanai, realizācijas ķīla, pirmām kārtām – konditorejas izstrādājumiem.

Vitrīnas bulciņām, kūkām, suflē, firmas saldumiem – domātas ne tikai preces parādīšanai, bet arī pircēja savaldzināšanai ar izstrādājumu garšīgo izskatu un acīmredzamo svaigumu. Atklātās konditorejas vitrīnas – īpaši veiksmīgs tirdzniecības triks, jo tās iedvesmo pircēju arī ar svaigi cepto izstrādājumu aromātu. Apmeklētājs, atnākot uz konditoreju pēc kafijas tases, noteikti sapratīs, ka vēlās arī desertu. Veikalu vitrīnas var būt gan parastas – bez temperatūras regulēšanas režīma, tā arī ar drošas, veselīgas uzglabāšanas funkciju. Saldējamās kameras, piedāvātās BALTIC HORECA SOLUTIONS assortimentā ir ļoti kompaktas. Neliela telpā ir svarīgi, lai vitrīna aizņemtu minimālu vietu, un to varētu izvietot soļa attālumā no pārdevēja, kurš pats pasniedz izstrādājumus vai novēro pircēju pašapkalpošanos. Saldējamās kameras vertikālais risinājums ļauj uzstādīt to nelielā nišā, ekonomējot vērtīgās telpas centimetrus.

Veikalu vitrīnas kafejnīcām, bistro, brīvdabas paviljoniem

BALTIC HORECA SOLUTIONS katalogā piedāvātās saldējamās konditorejas vitrīnas var darboties kā iekštelpās, savienotas ar centralizētiem inženiertīkliem, tā arī brīvdabā, izmantojot mobilo barošanas avotu.

Konditorejas vitrīnas izgatavotas no netoksiskiem materiāliem, izturīgiem pret atmosfēras un mehāniskām iedarbībām, temperatūras svārstībām, un ir pasargātas no pēkšņiem sprieguma kritumiem elektrotīklā. Dizains ir pelnījis, lai pievērstu tam uzmanību: izpildītas neitrālā minimālistiskā stilā ar caurspīdīgu materiālu izmantošanu, konditorejas vitrīnas neizkliedē apmeklētāju uzmanību, ļaujot redzēt un novērtēt piedāvāto desertu dažādību.

Assortimentā tiek piedāvātas vitrīnas, kuras domātas kā funkcionāls un vienlaicīgi dekoratīvs akcents jebkuram kafejnīcas interjeram – liela mēroga konditorejas vitrīna RAFAL B 1.0 ar regulējamiem plauktiem jebkuras formas priekšmetu izvietošanai, no vāzēm līdz glāzēm, vai kompakta vitrīna šokolādei ar elegantām sekcijām.

Rezerves komplektējošās detaļas var iegādāties ar operatīvu piegādi.