Jebkurš biznesa projekts sākas ar ideju. Tam, ka ir uzticami partneri, kuri grūtā brīdī vienmēr nāks palīgā – ir ļoti liela nozīme. Mēs īstenojam tādu specifisku virzienu: tiek piegādāts picērijas aprīkojums.

adarbība ar daudzām, rezerves daļu iekārtām, firmām-ražotājām palīdz mums sekot līdzi visizdevīgākajām cenām (salīdzinām izplatītājus visā Eiropā), pirmajiem uzzināt par izmaiņām šajā tirgus sektorā, būt informētiem par cenu izmaiņām, garantēt piegādājamās produkcijas Eiropas kvalitāti un veikt iekārtu remontu visīsākajos termiņos.

Mūsu klienti ir:

  • Lielie restorāni.
  • Nelielas mājas maiznīcas.
  • Ķēdes un atsevišķās picērijas.
  • Viesnīcas.
  • Kafejnīcas un bāri.
  • Pārtikas produktu laukumi tirdzniecības centros.
  • Ēdnīcas.
  • Skolas un universitātes.
  • Fiziskas personas, kuras iegādājas virtuves tehniku, utt.

Picas krāsns piegāde

Lai atvērtu un nodrošinātu picēriju darbību, biznesa vadītājiem vai iepirkuma nodaļām, ir svarīgi nodrošināties ar picas krāsns piegādātāju. Tādu, kurš nepievils termiņos, piedāvās vislojālākos apmaksas nosacījumus, sniegs pēcgarantijas apkalpošanu un ar kuru jebkurā brīdī var sazināties.

Mēs augstu vērtējam ikvienu klientu, pat ar vismazāko pasūtījumu. Mūsu kompetentie un tehniski izglītotie speciālisti palīdzēs izvēlēties picas krāsns, modeli, detalizēti izstāstīs par tās vai citas iekārtas plusiem un mīnusiem, un vadīs šo projektu no “A” līdz “Z”.

Picas krāsnis var būt ar vienu, diviem un trim nodalījumiem, taču visbiežāk klienti dod priekšroku divu līmeņu krāsnīm. Picas krāsns var būt elektriska vai gāzes, bet šādu iekārtu vadības pults var būt sensorā vai mehāniskā. Mēs esam gatavi piedāvāt modeļus, kuri apmierina visdažādākās vajadzības.

Bez tam, mēs piegādājam tādus materiālus: kā mīklas konteinerus, termosomas un termokastes picai, lāpstas un picu kastes..

Viss vienā vietā: piegādājam picu kastes

Esam gatavi piegādāt mūsu klientiem - picēriju īpašniekiem: picu kastes piegādes pakalpojumu.

Diezgan bieži picu pasūta uz mājām, un ir svarīgi, lai iestādē būtu visi nepieciešamie materiāli šim nolūkam. Picu kastes – svarīgs materiāls, kuram ir tendence ātri izbeigties. Mēs esam gatavi kļūt par Jūsu pastāvīgo piegādātāju, ar kura palīdzību iepirkuma nodaļa tiks atbrīvota no lielām galvassāpēm.