Katra pudele vīna – īsts mākslas darbs, ko radījuši prasmīgi meistari un pati daba. Unikāli aromāti un plašā izsmalcinātās garšas nianšu palete pārsteidz, liekot Jums atkal un atkal atgriezties pie iemīļotā dzēriena. Ilgi saglabāt neatkārtojamo buķeti palīdzēs vīna ledusskapji – kompaktas iekārtas, kuras rada vīna pagraba mikroklimatu.

Vīna ledusskapju priekšrocība

Šādos skapjos tiek uzturēta stabila temperatūra, kas ļauj palēnināt rūgšanas procesu. Ledusskapji vīnam ir aprīkoti ar vienu vai vairākām temperatūras zonām, kas rada optimālus apstākļus visu vīna garšas īpašību saglabāšanai. Tāpat, skapji aprīkoti ar ventilācijas sistēmu, veicinot vienmērīgu atdzesēšanu. Ledusskapja stilīgais dizains, ar tonētām durvīm bez rāmja un koka plauktiem, noteikti papildinās jebkuru interjeru.

Galvenie veidi

Ir pieejami dažāda augstuma un platuma vīna skapji , montējami un stacionāri, ar dažādu temperatūras zonu daudzumu un režīmiem, dažādiem vīna veidiem.. Iebūvējamajiem modeļiem ir kompakti izmēri un tos var viegli uzstādīt zem galda virsmas, vai arī var būt atsevišķi stāvoši vīna skapji, kurus montē nelielā attālumā no sienām un mēbelēm. Tāpat ir vitrīnas kolekcijas vīnu uzglabāšanai.

Tāpat izšķir šādus saldēšanas iekārtu tipus:

  • Klimatiskās glabātavas. Izmanto vīnu uzglabāšanai, lai dzērienam būtu iespēja atklāt savu buķeti. Temperatūra iekšpusē ir no +10 līdz +14 grādiem.
  • Temperatūras skapji. Tajos ievieto pudeles atdzesēšanai tieši pirms pasniegšanas.
  • Divu temperatūras veidu. Sastāv no divām zonām ar atšķirīgu temperatūru, vienlaicīgai baltā un sarkanā vīna uzglabāšanai.
  • Multitemperatūras. Tajos var būt no 4 līdz 8 nodalījumiem, kuros izvieto baltos, sarkanos, rozā un dzirkstošos vīnus.

Kompānija BHS piedāvā plašu mūsdienīgu iekārtu klāstu viesnīcām, bāriem, kafejnīcām un restorāniem. Īpašu vietu mūsu katalogā ieņem profesionālie ledusskapji vīniem. Tie atvieglo vīna uzglabāšanas procesu un kļūst par interjera rotājumu. Veiciet pasūtījumu mūsu vietnē: iekārtas tiks piegādātas ar kurjerpasta starpniecību. Mēs sadarbojamies ar klientiem Latvijā, Baltijā un Eiropā. Pasūtījuma izmaksas, piegādes termiņus, apmaksas nosacījumus un citu svarīgu informāciju precizējiet pie mūsu menedžeriem.