Termoss – neaizstājama un noderīga lieta kā mājsaimniecībā, tā arī profesionālajā virtuvē. Ar to var, bez īpašas piepūles, saglabāt dzērienu karstu un svaigu.

Mūsu kompānija piedāvā plašu tādu trauku, kā termosi ēdieniem un dzērieniem, assortimentu!

Kas ir termosi?

Trauki, kuros var pēc iespējas ilgāk uzglabāt dzērienus vai ēdienus karstus, ir – termosi. Tos tāpat izmanto arī aukstiem/saldētiem ēdieniem vai dzērieniem. Tiek iedalīti:

  • Pārtikas konteineri.
  • Termosi dzērieniem.
  • Termokrūzes.

Tiek izgatavoti no tādiem materiāliem, kā:

  • Stikls.
  • Nerūsējošais tērauds.
  • Polipropilēns HACCP.

Termosi dzērieniem un termokrūzes ir vairāk piemērotas mājas lietošanai vai brīvdabas pasākumos, jo dzērieni paliks karsti 4-8 stundu garumā.

Termosi no nerūsējošā tērauda tiek izmantoti karsto ēdienu un zupu pārvadāšanai un uzglabāšanai. Lielais termosa apjoms un hermētiskais vāks palīdzēs sagalabāt ēdienu karstu 8-10 stundu laikā.

Termokonteineri no putu polipropilēna HACCP, tiek izmantoti restorānos un kafejnīcās dažādu karstu, arī aukstu/saldētu ēdienu uzglabāšanai, pārvadāšanai un piegādei. Termokonteineri uztur temperatūru no -40° līdz +120°C.

Termosi dzērieniem

Termosi dzērieniem ir izgatavoti ar šauru kakliņu, kurā bez problēmām var ieliet tēju vai kafiju. Mūsu kompānija BHS piedāvā plašu dzērienu trauku assortimentu. Mūsu produkcija atšķiras ar drošīb u, augstu kvalitāti un pietiekami zemām cenām. Pie mums Jūs varat iegādāties kā parastu termosu, tā arī kafijas kannu. Produkcija izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, kurš Jums kalpos ilgus gadus. Pie mums ir dažāda izmēra trauki, atkarībā no Jūsu vajadzībām.

Pārtikas konteineri

Pārtikas konteineri no putu polipropilēna HACCP tiek izmantoti kā termosi ēdieniem: kā karsto, tā arī auksto/saldēto ēdienu pārvadāšanai. Kompānija BHS piedāvā termokonteineru, pārvadāšanai un uzglabāšanai, plašu izvēli. Tāpat, assortimentā ir termokonteineri ar iedalījumiem gastrotraukiem, ērtākai ēdiena transportēšanai. Aukstiem/saldētiem produktiem BHS komanda iesaka izmantot atdzesējošos elementus, lai izvairītos no temperatūras kritumiem karstā laikā un saglabāt ēdienu svaigu.

Pie mums Jūs varat saņemt kompetentu konsultāciju un kvalitatīvu preci!

Iegādājieties mūsu produkciju, un Jūs patīkami pārsteigs cenas un augstās kvalitātes atbilstība!