Profesionāli katli – saimnieces sapnis

Elektriskās plīts virsma viegli tiek traumēta ar katlu detaļām, kurām ir asas malas vai arī tās ir deformētas ražošanas procesā. Kad tiek pirkti profesionāli katli, jāizvēlās lietie katli, nevis štancētie varianti. Katlam jāatbilst divām kategorijām:

  • Sieniņu biezums 5-6 mm.
  • Pamatnes diametram jāatbilst sildvirsmas apkārtmēram.

Katli ar nelielu svaru - nav labākais variants. Svarīgi atcerēties, ka modeļi ar plānām sieniņām atrāk sakarst un ēdiens var piedegt. Jāpievērš uzmanība arī pamatnei. Tāi jābūt atbilstošai sildelementa izmēram, savādāk ēdiens izrādīsies sauss un nebūs sulīgs.

Kvalitatīvu un profesionālu pannu izvēle

Ne vienmēr ir viegli izvēlēties pannu elektriskajai plītij. Gatavojot uz elektroplīts virsmas, jāzina kādus traukus var izmantot ideāla ēdiena pagatavošani. Mūsu kompānija piedāvā profesionālas pannas ideālai cepšanai un sautēšanai. Daudzas saimnieces izmanto indukcijas plītis. Tās ātrāk uzsilda ēdienu, nekā gāzes vai elektriskās. Kad uzliekat pannu uz sildvirsmas, magnētiskais lauks cauri metālam pārvietojas uz pamatni. Lai to magnetizētu, dzelzij jāatrodas nerūsējošā tērauda iekšpusē.

Atkarībā no ēdiena izvēlās dažādas pannas. Cepšanai derēs nerūsējošais vai oglekļa tērauds, čuguns. Zivij un pankūkām nepieciešama panna ar pretpiedeguma pārklājumu. Jāpievērš uzmanība arī izmēram un svaram. Viss ir atkarīgs no Jūsu vajadzībām, bet, kā rāda prakse, vairums izvēlās 12 vai 10 collu izmēra profesionālās pannas. Oglekļa tērauds ir vieglāks nekā čuguns, un svars arī ir nozīmīgs. Parasti, pannu izgatavošanā elektriskajām plītīm, izmanto nerūsējošo tēraudu. Tas ir dzelzs sakausējums, kas satur 10% hroma, oglekļa, mangāna un citus elementus. Hroms dod izturību pret koroziju, niķelis padara izturīgāku.

Kā pasūtīt profesionālos traukus

Kvalitatīvu pannu un katlu cienītājiem, kā labākā izvēle, būs profesionālo trauku izvēle kompānijas BHS vietnē. Ja radīsies jautājumi, vienmēr var sazināties ar mūsu speciālistiem palīdzības saņemšanai un viņi arī palīdzēs Jums veikt pareizo izvēli. Domājot par mūsu klientiem, mēs nodrošinām servisa apkalpošanu 24 stundas diennaktī. Noformēt pasūtījumu var izmantojot iepirkumu grozu vietnē. Piegāde tiek veikta ar kurjerpasta starpniecību.