Kafija – vispopulārākais dzēriens, kurš vienmēr ir pieprasīts. Dažāda veida kafijas tirdzniecība dod stabilus ienākumus, īpaši gadījumos, kad tirdzniecībai tiek izmantoti profesionāli kafijas automāti.

Mazlietoti profesionāli kafijas automāti – tas ir racionāls finanšu līdzekļu ieguldīšanas veids, organizējot savu biznesu. Automātiem ir pieejamas cenas, tie ātri atmaksājas ekspluatācijas laikā, kas ļauj gūt ienākumus maksimāli īsā laikā.

Kafijas automāti Latvijā

Plaša automātu izmantošana Latvijā, kafijas pagatavošanai, kļūst par diezgan populāru un veiksmīgu biznesu. To sekmē divi faktori: liels šāda veida pakalpojumu potenciāls, iekārta ļauj pagatavot dzērienus, kuri atbilst visām garšas prasībām.

Biznesa galvenās priekšrocības:

  • Iekārtas tiek uzstādītas dažādas nozīmes telpās: birojos un tirdzniecības centros, mācību iestāžu sporta kompleksos, utt.
  • Tirdzniecība notiek cauru diennakti (ar nosacījumu, ka iestāde strādā šādā režīmā).
  • Pieņemamas tirdzniecības vietas nomas cenas.
  • Iespēja operatīvi apkalpot lielu klientu daudzumu.

Mazlietoti profesionāli kafijas automāti no kompānijas BHS – tās ir profesionāla līmeņa iekārtas, piegādātas no Eiropas valstīm. Automātiem ir teicams ārējais izskats un tehniskais stāvoklis. Automātu bojājuma risks ir samazināts līdz minimumam. To panāk pateicoties šādām darbībām.

  1. Mazlietoti kafijas automāti pirms pārdošanas iziet pārbaudi un sagatavošanas darbus. Šāda procedūra nozīmē, ka meistari pārbauda automātu darbspēju, nepieciešamības gadījumā nomainot nolietotās vai bojātās detaļas.
  2. Mēs garantējam, ka automāti ir bez defektiem un atbilst sanitārajām normām.
  3. Kafijas automāti pēc uzstādīšanas ir gatavi tūlītējam darbam.
  4. Iekārtu uzglabāšana, līdz nosūtīšanai pircējam, tiek veikta speciāli aprīkotā noliktavā, kur tiek uzturēti nepieciešamie apstākļi.

Iegūt papildus informāciju par iekārtu izvēli un izmantošanu, kā arī nopirkt mazlietotus kafijas automātus, Jūs varat mūsu kompānijā BHS. Nepieciešamā kontaktinformācija ir norādīta mūsu vietnē.