Šobrīd ir daudz uzņēmumu, kuri nodarbojas ar ātri bojājošu preču ražošanu. Lai ilgstoši saglabātu produkcijas pievilcīgu ārējo izskatu un noderīgās īpašības, izmanto virtuves iekārtas. Tās palīdz radīt vakuuma iepakojumu, kurš labi saglabā produktu īpašības un aizsargā tos no negatīvās apkārtējās vides iedarbības.
Bieži vien, vakuuma tara ir nepieciešama gaļas, zivju izstrādājumiem, piena un desu produkcijai, pusfabrikātiem. Šādā tarā iepako medicīnas aprīkojumu, kuram ir jābūt sterilam. Iepakojums ļauj saglabāt preces labās īpašības un pievilcīgu ārējo izskatu.
Agregātu veidi
Tirdzniecības iekārtas darbojas pēc vienkārša mehāniskā principa: tās izsūknē gaisu no konteinera vai pakojuma. Rezultātā tvertnes iekšpusē veidojas vakuums, kurā mikroorganismi un baktērijas nevar vairoties. Iepakojuma malas tiek droši noslēgtas, lai skābeklis neiekļūtu iekšpusē. Iekārtas var būt šāda tipa:

  • Kameru.
  • Aspirācijas.
  • Termoformējošās.
Konstrukcijas var būt kā stāvošas uz grīdas, tā arī uz galda. Aspirācijas modelis tiek uzskatīts par kompaktu. Uz korpusa ir speciāla ierīce, uz kuras novieto iepakojuma malas. Pēc tam kupols tiek nolaists un no konteinera izsūknē gaisu. Tad malas tiek sametinātas. Šādas iekārtas var izmantot gan sadzīvē, gan uzņēmumos, veikaslos.
Kameru modelis tiek uzstādīts mazajās un vidējās ražotnēs. Tas ļauj vienlaikus izsūknēt skābekli uzreiz no vairākiem konteineriem. Turklāt, konteineru var piepildīt ar inertu gāzi.
Termoformēšanas konstrukcija atšķirās ar labu veiktspēju un ir universāla lietošanā. Ar šo iekārtu palīdzību var sametināt uzreiz divus iepakojuma slāņus.
Speciālo iekārtu pārdošana
Vakuuma iepakošanas iekārtas ļauj radīt iepakojumu, kurš aizsargā produktus no negatīvās ārējās vides iedarbības. Izvēlēties agregātus nepieciešams, ņemot vērā uzņēmuma īpatnības. Nopirkt virtuves iekārtas var kompānijā BHS. Mēs jau ilgstoši nodarbojamies ar speciālo produktu un medicīnas preču iepakošanas agregātu piegādi un pārdošanu. Firma garantē izstrādājumu augsto kvalitāti. Lai pasūtītu modeli, kurš Jums iepatikās, atstājiet pasūtījumu vietnē - bhs.lv.