Profesionālo virtuves iekārtu projektēšana nav iespējama bez metāla konstrukciju izmantošanas. Kompānija Baltic Horeca Solutions piedāvā augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda plauktus, lai Jūs varētu aprīkot savas telpas atbilstoši ražošanas prasībām. Šīs konstrukcijas tiek pieskaitītas neitrālajam aprīkojumam, kuru var piegādāt standarta komplektācijā vai atbilstoši individuālajam projektam.

Nerūsējošā tērauda plauktu funkcionālā nozīme

Ražošanas plauktus galvenokārt izmanto trauku žāvēšanai, kā arī to produktu izvietošanai, kuri nav jāuzglabā ledusskapjos vai saldētavās. Tie ir savdabīgi piekaramā tipa sastatņu plaukti, kas tiek izgatavoti noteiktas konstrukcijas veidā, no metāla plāksnēm vai stieņiem. Iedala šādus veidus:

  • Slēgtā un atvērtā tipa.
  • Režģotus vai viengabala.
  • Ar vairākiem līmeņiem vai vienu.
  • Sekciju vai vienlaidus.
  • Ar metāla paliktni vai bez.
  • Specializētie.
  • Universālie.

Jums nepieciešams izvēlēties plauktus ņemot vērā ražošanas prasības. Atkarībā no šo plauktu tiešās nozīmes, speciālisti izvēlēsies vai nu gatavu risinājumu, vai konstruēs individuālu, lai nodrošinātu maksimālu atbilstību Jūsu projekta prasībām.

Profesionālas virtuves iekārtas no Baltic Horeca Solutions

Mēs piedāvājam plašu ražošanas iekārtu spektru, ieskaitot nerūsējošā tērauda plauktus. Aprakstiet savus uzdevumus un mēs palīdzēsim atrast labāko risinājumu. Vai arī izveidosim Jums individuālu konstrukciju, kura ideāli būs atbilstoša ražošanas struktūrai.

Sazinieties ar mums pasūtījuma noformēšanai!

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu detalizētāku informāciju. Jūs varat sazināties ar mums izmantojot vietni vai vietnē norādīto kontaktinformāciju. Opcionāli ir pieejami: piegāde un servisa apkalpošana. Sazinieties ar mums, lai precizētu detaļas!