Profesionālās gāzes plītis, kopā ar elektriskajām un indukcijas plītīm, ir guvušas plašu izplatību ražotnēs, pateicoties augstajam ražošanas līmenim un ērtībām. Kompānija Baltic Horeca Solutions piedāvā savu pircēju uzmanībai pilnu profesionālo iekārtu spektru un aicina iepazīties ar iekārtu klāstu vietnē.

Virtuves plīts veidi un īpatnības

Pirms veikt pirkumu, nepieciešams iepazīties ar plīts īpatnībām un atšķirībām. Tas ļaus veikt atbilstošu izvēli, piemērotu telpas konstrukcijai un būs atbilstoša Jūsu budžetam. Galvenā virtuves plīts īpatnība ir tā, ka lielākā daļa modeļu apvieno cepeškrāsni un plīts virsmu. Jāatzīmē atsevišķi stāvošas plītis, kuras ir vienkāršāk uzstādīt. Tāpat ir arī uzstādāmās uz galda virsmas, kuras montē uz sagatavotas virsmas un tām ir tikai plīts virsma.

Galvenais izvēles kritērijs, joprojām paliek darbības tips – ar gāzi vai elektrību. Ja ir gāzes padeve, jāizvēlās gāzes tips, jo vieglāk kontrolēt uguns padevi gatavošanas laikā, un arī šāds variants ir ekonomiskāks salīdzinājumā ar elektrisko. Toties dažos mūsdienīgos elektriskajos modeļos ir paredzēts ēdiena gatavošanas režīms. Tas ļauj gatavot ēdienu izmantojot taimeri un sistēmas iekšējos iestatījumus.

Gāzes plīts priekšrocības:

  • Ekonomiskums.
  • Uguns kontroles vienkāršība.
  • Ērta degļa forma.

Tāpat jāpievērš uzmanība kombinētajiem modeļiem, kuri ļauj vienlaicīgi pieslēgt gan gāzi, gan elektrību.

Elektriskās plīts priekšrocības:

  • Jauda.
  • Augsts drošības līmenis (pogu bloķēšanas funkcija).
  • “Gudro” funkciju esamība.
  • Precīza temperatūras kontrole.

Plīts tips tiek izvēlēts ņemot vērā lietotāja vēlmes un telpas uzbūves īpatnības. Plīts standarta izmēri sastāda 60 cm. Jebkura cita izmēra izvēle ir atkarīga no pavāra individuālajām vajadzībām. Mūsdienīgajiem risinājumiem tāpat piemīt attīrīšanas iespējas, kas ļauj vienkāršot virsmas kopšanas procesu.

Baltic Horeca Solutions piedāvā kvalitatīvas iekārtas

Mūsu kompānija piedāvā jebkura tipa iekārtas un ir gatava apmierināt jebkura mēroga rūpnieciskās vajadzības. Mūsu kompānijas assortimentā ir gāzes un elektriskās indukcijas plītis, ko piedāvā vadošie pasaules ražotāji.

Nāciet pie mums pēc pirkuma!

Ja Jūs gribat iegādāties profesionālās elektriskās plītis Jūsu ražotnei, rekomendējam sazināties ar mūsu kompāniju. Mūsu speciālisti konsultēs Jūs visos jautājumos un palīdzēs veikt pareizo iekārtu izvēli.