Augstās kvalitātes dārzeņu smalcinātāji un griezēji no Baltica Horeca Solutions: kā izvēlēties piemērotu modeli?

Daudzi gatavot mīlētāji, kuri kaut reizi savā mūžā ir izmantojuši dārzeņu griezējus un smalcinātājus, vairāk nekad nav atgriezušies pie dārzeņu griešanas ar rokām. Viss, kas jums ir jāizdara – jāiemet dārzeņus vienā no šīm ierīcēm, bet pārējais jau būs izpildīts vienkārši.

Kā izvēlēties piemērotu risinājumu?

Pirmkārt, jāizlemj, kāds smalcinātāja tips ir jums piemērots: manuālais vai elektriskais. Izvēloties manuālo modeli, jūs atradīsiet izdevīgākus variantus. Pats patīkamākais šo risinājumu būtībā ir tas, ka tie piedāvā asmeņa iestatījumus, kuri ļauj sagriezt produktus kubiciņos vai arī salmiņos.

Elektriskās ierīces ir līdzīgas virtuves minikombainiem. To galvenā priekšrocība ir spējā ne tikai sagriezt dārzeņus, bet arī pagatavot dažādas mērces. Šīs ierīces būs vienlīdz piemērotas gan zupu un salātu pagatavošanai, gan dažādu piedevu un mērču pagatavošanai.

Manuālais smalcinātājs ir mazāk universāls salīdzinājumā ar elektrisko, toties ļauj vieglāk panākt vēlamo rezultātu. Jūs varēsiet patstāvīgi izvēlēties, kurš griešanas režīms ir visvairāk piemērots. Turklāt jūs varēsiet arī patstāvīgi regulēt sagriezto produktu daudzumu, apstāties un papildināt to apjomu pēc nepieciešamības.

Lietošanas priekšrocības

Kvalitatīva risinājuma izmantošanas priekšrocības ir praktiski neierobežotas. Un zemāk ir uzskaitīta tikai daļa no tām:

  • Jūs ietaupāt laiku: kvalitatīvs dārzeņu smalcinātājs samazinās virtuvē pavadīto laiku gandrīz divreiz.
  • Samazināsies izmantoto ingredientu daudzums: ar šādu risinājumu jūs viegli varēsiet kontrolēt vajadzīgu dārzeņu un citu produktu daudzumu.
  • Nodrošina tīrību: strādā lokāli un ļauj saglabāt ideālo tīrību un kārtību virtuvē. Atsevišķi modeļi piedāvā nodalījumu atkritumiem.
  • Universālums: vairāku asmeņu un griešanas veidu esamība ļauj panākt vajadzīgo rezultātu pie minimālās piepūles pielietošanas.
  • Veselīgs uzturs: dārzeņu salātu pagatavošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša, kā ar dārzeņu griezēja izmantošanu.

Ēdiena pagatavošana katru dienu, izmantojot smalcinātāju, pārvērtīsies no rutīnas ikdienas darba par aizraujošo procesu. Pasūtiet dārzeņu smalcinātājus mūsu veikalā! Ar plašu preču klāstu jūs varēsiet iepazīties šeit. Ja jūs meklējat ierīci, kura smalcina dārzeņus, rīves ir nedārgs variants, kas lieliski izpilda savu darbu.