Profesionālie blenderi no Baltic Horeca Solutions ir labākie palīgi virtuves darbos

Vēlaties ātri un viegli pagatavot smūtijus un zupas vai, iespējams, pat patstāvīgi pagatavot riekstu pastu? Bet varbūt jūs strādājat restorānu sektorā un vēlaties iegādāties universālo risinājumu jebkādām situācijām? Jūs varat iegādāties individuālo plastikāta blenderu par 30 dolāriem vai arī iztērēt vairāk par 500 dolāriem daudzfunkcionālā augstākās klases stikla blendera iegādei ar Bluetooth un virtuves kombaina opcijām. Un mēs jums izstāstīsim, kā izvēlēties profesionālos blenderus jebkuru uzdevumu izpildei.

Kā izvēlēties profesionālo blenderi?

Kvalitatīvs blenderis var pārvērst kaudzi daudzveidīgo ingredientu par homogēnu biezeni dažās sekundēs, un tā ir tikai viena no daudzām priekšrocībām, kuras piemīt šim aparātam. Bet vajadzētu zināt, kā izvēlēties pareizo modeli. Piemērotāka risinājuma galvenie izvēles kritēriji varētu būt šādi:

  • spēja smalcināt ledu;
  • biezeņu pagatavošana;
  • ilgtspējības pakāpe;
  • trokšņa līmenis darba laikā;
  • papildu uzgaļu un asmeņu esamība;
  • cena.

Ja ierīce demonstrē lieliskos rezultātus pēc minētiem raksturlielumiem, ar pārējiem uzdevumiem tā parasti ir spējīga tikt galā tik pat labi. Ērtības novērtējums ir mērāms ar to, cik viegli ir izmantot blendera vadīšanas elementus, tīrīt tā pamatni, kā arī noņemt un nomainīt asmeņus.

Izmantošanas un uzglabāšanas īpatnības

Pateicoties kompaktajam dizainam iegremdējamās ierīces viegli izvietojamas virtuves skapīšos, lai gan tās nevar pilnā mērā aizstāt blenderi. Personīgie blenderi arī ir pietiekami kompakti. Pievērsiet uzmanību uzgaļu un aksesuāru daudzumam, kas pievienoti blendera komplektam. Atsevišķiem hibrīdmodeļiem ir vairāki trauki sajaukšanai, kas var paaugstināt to universālumu, bet tie arī aizņem vairāk vietas. Lai iegūtu ideālo smūtiju katrā pagatavošanas reizē, nepieciešams ņemt vērā ingredientu pievienošanas secību.

Papildu informācijas saņemšanai, kādēļ ingredientu ievietošana noteiktajā secībā ir atslēga lieliska smūtija radīšanai, ieteicams uzmanīgi izlasīt lietotāja rokasgrāmatu. Blenderi mēdz būt dažādu tipu, katrs no kuriem kalpo noteiktā mērķa sasniegšanai. Kādu stilu jūs neizvēlētos, labākajam blenderim ir jākļūst par jūsu universālo virtuves instrumentu, kas atbilstu jūsu dzīvesveidam un jauki izskatītos virtuvē. Vairāk modeļu izvēlei jūs varēsiet atrast šeit.