Iegādājoties līdzīgus līdzekļus, pamatojieties uz ražotāju instrukcijām, kuras ir atrodamās uz iepakojumiem. Neizmantojiet šai nolūkā parakstos sadzīves tīrīšanas līdzekļus, tai skaitā abrazīvus, sodu, amonjaku un analoģiskus sastāvus. Pastāv augsts risks sabojāt iekārtu, jo parastā sadzīves ķīmija var izrādīties pārlieku agresīva. Tīrošo pulveru un šķidrumu ražotāji kafijas automātiem piemeklē sastāvus tā, lai netīrumi tiktu noņemti delikāti.

Izšķir vairākus signālus par to, ka ir pienācis laiks tīrīt kafijas automātu. Tā ir nepatīkama dzērienu piegarša, pārmērīgs rūgtums, trokšņi, sprakšķi parāta darba laikā, ilgāks kafijas pagatavošanas laiks. Jebkuras no minētajām pazīmēm parādīšanās ir iemesls nekavējoties pārbaudīt kafijas automāta iekšējās daļas, bet nepieciešamības gadījumā – izmazgāt tās.

Tīrīšanas līdzekļu kafijas automātiem sortiments

Rūpniecības firmas izgatavo līdzīgas preces vairākos veidos. Izvēle ir atkarīga no aparāta konstrukcijas, tā izmantošanas biežuma un netīrības pakāpes. Var iegādāties līdzekļus šādiem mērķiem:

  • katlakmens noņemšana;
  • piena padeves caurulīšu tīrīšana;
  • atkaļķošana;
  • kafijas eļļu, kafijas palieku noņemšana.

Mazlietotiem kafijas aparātiem tīrīšanas līdzekļu saraksts būs tāds pats, ka jauniem, tomēr ārkārtīgi netīrām ierīcēm būs nepieciešams piemērot citas tīrīšanas līdzekļu devas un pielietošanas biežumu. Vienmēr rūpīgi izpētiet ražotāja rekomendācijas, lai veltītu kafijas aparāta tīrīšanai pēc iespējas mazāk laika un piepūles.

Mūsu kompānijas BHS tīmekļa vietnē jūs bez grūtībām varēsiet piemeklēt tīrīšanas līdzekļus un kafijas aparātu kopšanas aksesuārus: pulveru atkaļķošanai, šķidrumus dažādu mehānisma daļu tīrīšanai, tai skaitā piena tvertnēm un kapučīno putu pagatavotājiem, kā arī birstes, diskus, līdzekļus nažu tīrīšanai. Mēs piegādājam pārbaudītas iekārtas HoReCa jomai daudzu gadu garumā. Uz visām precēm darbojas garantija. Izpētiet mūsu piedāvāto sortimentu tiešsaistes katalogā, lai piemeklētu tieši jums piemērotākās preces.

Plānojot virtuves tehnikas apkopi, izvelējieties kvalitatīvus izejmateriālus tīrīšanai. Jūsu profesionāli kafijas automāti kalpos ilgus gadus bez problēmām un bojājumiem.