Izvēlies kategoriju
Your Cart

Iekārtas picērijām

Tagad picērijas ir tikpat populāras, cik tās bija šādu iestāžu atvēršanas sākumā. Lai iepriecinātu apmeklētājus ar gardu picu, nepieciešami profesionāli picu pavāri, kā arī kvalitatīvs un pareizi izvēlēts aprīkojums. Restorānam, kas galvenokārt koncentrējas uz picu gatavošanu, nepieciešams diezgan liels virtuves iekārtu komplekts.

Galvenais aprīkojums ir picas krāsns. Tie ir vairāku veidu: elektriskas, gāzes un malkas krāsns. Mīklas pagatavošanai nepieciešams mīklas micitājs. Ir divas iekārtas picas pamatnes veidošanai. Sildspiedes, kas veido vajadzīgās formas bāzi, tās vienlaikus nedaudz apcep, šī cepšana pasargā pamatni no mitruma no dārzeņiem un gaļas, bet šāds aprīkojums veido pamatu tikai viena izmērā. UN Mīklas rullēšanas iekārta, kas ļauj sagatavot dažāda izmēra bāzi. Mērču pagatavošanai izmanto plīti. Tiek uzstādītas arī citas elektromehāniskās ierīces, piemēram, slaiseri, griezēji, dārzeņu griezēji.

    Secinām, ka picērijas galvenais aprīkojums ir krāsnis, mīcīšanas iekārtas un visa veida elektromehāniskas iekārtas. Mūsu uzņēmums BHS.LV palīdzēs izvēlēties nepieciešamo aprīkojumu, izveidot projektu un pat izstrādāt topošās picērijas dizainu.

Šajā kategorijā nav preču.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lasīt noteikumus