Izvēlies kategoriju
Your Cart

Noma

BHS.LV piedāvā nomāt profesionālās ēdināšanas iekārtas un piederumus Jūsu viesu ērtākai apkalpošanai.

Mūsu komanda palīdzēs Jums atrast piemērotākos risinājumus un labākos nosacījumus. Nomas iekārtas pirms nodošanas Jūsu rokās pārbaudīs mūsu servisa speciālisti. Ja būs nepieciešams, nogādāsim objektā, pieslēgsim elektrotīkliem, ūdensvadam un nogādāsim atpakaļ BHS.LV nomā.

Iekārtām ir visi nepieciešamie sertifikāti un atļaujas.

Mūsu veikala plašais sortiments ļaus izvēlēties visas nepieciešamās iekārtas, lai nodrošinātu Jūsu iestādes pilnīgu funkcionalitāti. Mūsu veikals specializējas ēdināšanas uzņēmumu pilnīgā aprīkošanā. Palīdzēsim atrast un izvēlēties Jums labāko risinājumu.

Jebkāda jautājuma gadijumā sazinies ar mums un mēs atradīsum jums piemērotāko risinājumu!Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lasīt noteikumus