Izvēlies kategoriju
Your Cart

Par mums

Mēs esam šeit, lai palīdzētu uzņēmumiem gūt panākumus nozarē. Izmantojot savu pieredzi vietējā un starptautiskā mērogā, mēs piedāvājam konsultācijas, padomus un risinājumus par izmaiņām šajā nozarē.

Akronīms "HORECA" teik lietots visā viesmīlības nozare kā viegls veids, lai atsauktos uz daudziem šāda tipa uzņēmumiem tirgū.

Kas ir HoReCa ?

HOtel REstaurant CAfé

Piedāvājam pakalpojumu klāstu, kas izstrādāts, lai apmierinātu klienta vajadzības, pilnveidojam zināšanas un prasmes, lai izstrādātu mācību programmas, kas uzlabotu produktivitāti un pārdošanas apjomu.

Plašā sortimentā piedāvājam profesionālās virtuves iekārtas, aprīkojumu, porcelāna un stikla traukus, kafiju, tēju, sīrupus.

Domājot par mūsu klientiem, nodrošinām iekārtu pēcpārdošanas servisu un apkopi visā Latvijas teritorijā 24st./diennaktī.

Mēs esam šeit, lai nodrošinātu labāko pakalpojumu klāstu Jums.


Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lasīt noteikumus