Izvēlies kategoriju
Your Cart

Piegāde

Piegādes varianti:

Pasūtījumu ir iespējams izņemt Vagonu iela 23, Rīga LV-1009 , BHS veikalā telpas, iepriekš saskaņojot pasūtījuma saņemšanas laiku. Par pakalpojumu nav jāmaksā. Pasūtīto preci virs 200.00 (divi simti eiro, 00 centi) EUR piegādājam bez maksas LR robežās.

Pasūtījuma piegāde uz klienta norādīto adresi tiek veikta ar auto kurjeru dienestu (DPD, DHL, FEDEX, TNT, Latvijas pastu).

Pasūtijums klientam iespējams saņemt pakomātos (OMNIVA, DPD, PASTA STACIJA, CIRKLE K )

Piegādes cena Rīgas pilsētas robežās - 4.27 EUR + PVN ( līdz 20 kg) 24 stundu laikā, ja prece atrodas noliktavā.

                                                                   - 8.26 EUR + PVN ( no 20 - 50 kg) 24 stundu laikā, ja prece atrodas noliktavā.

                                                                   - 30.00 EUR + PVN ( no 50 kg) 24 stundu laikā, ja prece atrodas noliktavā                                                 

Piegāde Latvijā, Baltijā, Eiropā saskaņojot ar biroja administrātoru / i . 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Lūdzu pievēršiet īpašu uzmanību šim punktiem iekārtu piegāde, ienešana, pieslēgšana:

                        * BHS.LV preci piegādā līdz durvīm ( klienta norādītajā adresē, bez iekārtu ienešanas)

                     * Iekārtu ienešanas pakalpojumus, sniedz ārpakalpojumu uzņēmums par izmaksām jāvienojās atsevišķi.

                        * Mūsu iekārtas (iegādātas BHS.LV)  pieslēdzam elektrotīklam, ūdens vadam, savienojam ar kanalizāciju bez maksas iepriekš vienojoties.

                        * Komunikācijas ( elektrība, ūdens, kanalizācija) jānodrošina 1 metra ( 100 centimetru) atālumā no Jūsu izvēlētās iekārtas uzstādīšanas    vietas. Ierodoties meistaram uz pieslēgšanu iekārtai jāatrodās Jūsu izvēlētajā vietā.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

             

Piegādes izmaksa un laikus - lūdzam saskaņot pirms piegādes.

Preču atgriešanas un garantijas noteikumi:

Visām precēm ražotājs noteicis 12 mēnešu garantiju (Baltic HoReCa Solution nodarbojās ar profesionālu iekārtu pārdošanu, uzstādīšanu un izplatīšanu) izņemot precēm sadaļā MĀJAI garantija 24 meneši.

Ja Jums ir radusies pretenzija par preces kvalitāti, lūdzu brīvā rakstiskā formā uz veidlapas aprakstiet preces defektu.

Pretenziju pieteikšanas brīdī Jums ir jābūt saglabātam darījumu apliecinošam dokumentam (stingrās uzskaites pavadzīmei, bankas maksājuma uzdevumam, kases čekam).

Lūdzu ņemiet vērā garantija nav spēkā ja:

  • pats/i esi mēģinājis/usi novērst bojājumus;
  • bojājums radies tīšas darbības rezultātā;
  • bojājums radies dabas stihijas dēļ (plūdi, vētra, ugunsgrēks u.c.);
  • bojājums radies, ražojumā iekļūstot svešķermenim (putekļiem, šķidrumam);
  • precei esi izmantojis nestandarta barošanas blokus, piederumus vai rezerves daļas;
  • bojājumi precei radušies piegādes brīdī, par kuriem Jūs nebijāt paziņojis uzreiz pēc preces saņemšanas.

Lai uzzinātu sīkāku informāciju par to, ko darīt gadījumā, ja prece neatbilst līgumam (sniegtajam aprakstam par preci) vai tā sabojājas, sazinieties ar mums pa vienu no norādītajiem tālruņa numuriem (+371) 25 5222 233, (+371) 29519851 vai e-pastu [email protected]. Mēs Jūs uzklausīsim un kopīgi meklēsim risinājumus.

Atteikuma tiesības un preču atgriešana

Izmantojot atteikuma tiesības, Jums jāņem vērā, ka preci Jums ir jāatgriež par saviem līdzekļiem 7 dienu laikā no dienas, kad esat nosūtījis atteikumu. Par atsevišķiem gadījumiem zvaniet uz mūsu kontaktālruni (+371)29519851

Mēs par preci un tās piegādi samaksāto naudas summu atgriezīsim 1 – 30 dienu laikā. ( 30 dienas nepieciešamas jo mēs pārdodam profesionālas iekārtas un par atrastajiem defektiem mums nekavējoties jāziņo rūpnīcām un jāatgriež prece ar defektu) Atgādinām, ka mēs paturam savas tiesības neatmaksāt pirkuma un pakalpojuma samaksu tikmēr, kamēr Jūs nebūsiet preci mums atdevis vai iesniedzis par preces nosūtīšanu apliecinošus pierādījumus.

Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinieties, vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai (ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri). Ja konstatējat piegādes laikā izraisītus defektus (skrāpējumus, plīsumus u.c.), Jums ir tiesības attiekties no preces uzreiz (preces piegādes brīdī).

Atteikuma tiesību izmantošanas un preču atgriešanas gadījumā, lūdzam ņemt vērā, ka:

  • preci Jūs varat pārbaudīt, bet nedrīkstat lietot;
  • preci jāatgriež nesabojātā, nesasmērētā oriģināliepakojumā;
  • atgrieztajai precei ir jābūt pilnā tās komplektā;
  • par pilnu preces sakomplektēšanu un iepakošanu atbild pircējs.

Lūdzam atcerēties profesionālas iekārtas ir paredzētas tieši tās darbības veikšanai un produktu lietošanai (piemēram siera rīve, paredzēta siera rīvēsanai, nevis sierra produktu vai supproduktu)

Ja neesat ņēmis vērā kādu no augstāk minētajiem punktiem, mēs paturam savas tiesības nepieņemt preci atgriešanai vai maiņai.

Neskaidrību vai strīdu risināšanai izmantojiet noteikumu latviešu valodas versiju.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lasīt noteikumus