Izvēlies kategoriju
Your Cart

Virtuves iekārtas kuģiem

Virtuve uz kuģa vai kambīze - viena no svarīgākajām sistēmām dzīvības uzturēšanai uz jebkura kuģa, neatkarīgi no tā, vai tā ir jahta, tirdzniecības kuģis vai laineris. Tās iekārtojums un profesionāli apmācīts personāls - ērtas dzīves atslēga uz kuģa. Kambīzes telpas komplektācija ir atkarīga no tās funkcijām, platības un kuģa uzdevumiem. Piemēram, pasažieru kruīza kuģi, patiesībā ir viesnīcas uz ūdens, un virtuvēm jābūt milzīgām, kā lielās viesnīcās vai restorānos.

Mūsu BHS komanda palīdzēs Jums izvēlēties pareizo virtuves iekārtu attiecīgi Jūsu prasībām un telpai. Mūsu eksperti palīdzēs izstrādāt Jūsu nākotnes virtuves dizainu, sastādīt plānu, kā arī izkārtojumu.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Lasīt noteikumus